جستجوی فونت فارسی

افزونه وردپرس فونت نگار

با قدرت و به راحتی استفاده کنید

فونت‌ها یکی از مهم‌ترین و اولین بخش‌های تجربه کاربری هستند و همان‌طور که یک فونت خوب می‌تواند به سایت شما ظاهری خوب بدهد و آن را خواناتر کند و باعث افزایش ماندگاری خوانندگان در وب‌سایت شما شوند به همان اندازه می‌توانند باعث شوند تا مخاطبان سایت شما که ممکن است مشتری هم باشند و قصد خرید از شما را داشته باشند با دیدن فونت نامناسب ، سایت شما را جزو سایت‌های بی‌ارزش حساب کنند و سریع وب‌سایت شما را ترک کنند.

زیبایی یک سایت به عوامل متعددی وابسته است از جمله فونت استفاده شده در طرح سایت ، اگر کاربران سایت از فونت مورد استفاده خوششان بیاید ، قطعا در آینده نیز از سایت شما بازدید خواهند کرد . تغییر فونت یک سایت از طریق Css ها قالب امکان پذیر است اما کاربرانی وجود دارند که با کدنویسی و تغییر کد های Css آشنایی ندارند .

با استفاده از افزونه فونت نگار قادر خواهید بود تا علاوه بر تغییر فونت در قالب وردپرس اقدام به تغییر فونت پیشخوان سایت کنید ، همچنین میتوانید از چندین فونت در قسمت های مختلف سایت خوداستفاده کنید و هر زمان که نیاز داشتید فونت خود را تغییر دهید.

آماده استفاده از افزونه فونت نگار هستید ؟

افزونه وردپرس فونت نگار یک افزونه حرفه ای برای وردپرس می باشد که توسط آن می توانید فونت های فارسی را در قالب سایت وردپرس نمایش دهید . این افزونه فونت های استاندارد شده فارسی را در خود جای داده است .

علاوه بر این می توانید از بخش افزودن فونت ، فونت های دلخواه و مورد نظر خودتان را آپلود کنید و لذت ببرید ، شما کافیست طبق راهنمای افزونه فونت های دلخواه خود را به بخش های مختلف قالب و نوشته ها اضافه کنید.