جستجوی فونت فارسی

تبلیغات در فونت نگار

سامانه فونت نگار با توجه به مطالعه بازار ایران و همچنین درک نیازهای سفارش دهندگان آگهی اقدام به ارائه پلن های خاص و مناسب جهت تبلیغ و نمایش آگهی محصولات ،خدمات و معرفی وب سایتها نموده است. مزیت استفاده از سرویس و خدمات تبلیغات در فونت نگار قیمت منصفانه آن و با توجه به تعداد نمایش، استفاده از مخاطبان واقعی بالا میباشد.

نام سرویسمدت نمایشتوضیحاتهزینه ( تومان )
تبلیغات متنی۳۰ روزاین تبلیغات در صفحات نتایج جستجو و دسته بندی ها نمایش داده می شود.۵۰٫۰۰۰
بنر گرافیکی۳۰ روزاین تبلیغات در صفحات داخلی دریافت فونت نمایش داده می شود.۱۵۰٫۰۰۰

مشخصات بنرها

بنرها میتواند در فرمت تصویر GIF یا JPG و یا فایل فلش SWF باشند.
حجم بنرها نباید بیشتر از ۲۰۰ کیلوبایت باشد .
لازم به ذکر است که در صورتی که حجم فایل بنر بالاتر از اندازه مشخص شده باشد آگهی فعال نخواهد شد. همچنین در صورت استفاده از بنر فلش لینک مرتبط با آن نیز میبایست در زمان طراحی بنر توسط طراح بنر در آن قرار گیرد.بنرهای فلش فقط میتوانند حاوی یک لینک باشند که پس از کلیک کاربر فعال شود و استفاده از هرگونه اسکریپت برای فعال سازی لینک یا فراخوانی آدرس وب یا ارسال اطلاعات بدون خواست کاربر غیر مجاز می باشد.

قوانین و شرایط جذب آگهی

از پذیرش آگهی سایتهای حاوی تصاویر و مطالب غیر اخلاقی و همچنین مغایر با قوانین کشور ایران معذور هستیم.
درصورت تغییر در ماهیت سایت آگهی دهنده در زمان نمایش آگهی در فونت نگار (مانند راهنمایی بازدیدکنندگان به یک سایت دیگر) بدون هماهنگی و یا هر موردی که به نحوی سوء استفاده از تبلیغات در فونت نگار باشد نمایش آگهی بلافاصله و بدون اخطار قطع خواهد شد.
هر آگهی تنها میتواند یک لینک به سایت مد نظر سفارش دهنده آگهی داشته باشد.
مسئولیت شعارها،مطالب و تصاویر استفاده شده در آگهی بر عهده سفارش دهنده میباشد و در عین حال فونت نگار در قبول بنر و آگهی مختار است.
تصاویر یا محتوای آگهی می بایست مطابق با هنجارهای کشور ایران و همچنین آئین نامه های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی کشور ایران در زمینه انتشار آگهی باشد.
طراحی بنر بر عهده سفارش دهنده میباشد و در صورت نیاز تیم فونت نگار آماده همکاری جهت طراحی بنر میباشد که هزینه آن بصورت مجزا محاسبه خواهد شد.
در صورتی که محتوا آگهی یا فعالیت سایت براساس نظر وزارت ارشاد نیازمند مجوز خاصی باشد (مانند مجوزهای صنفی) آگهی دهنده میبایست آنها را کسب و در صورت لزوم ارائه کند.
در صورتی که دستور قضائی یا اخطاری توسط نهادهای ناظر ( نهاد قضایی، انتظامی یا وزرات ارشاد) نسبت به حذف یک آگهی به مسئولین سایت ابلاغ شود آگهی فوق از سایت حذف شده و مسئولیت خسارت یا موارد حقوقی آن بر عهده آگهی دهنده خواهد بود.
واریز یا پرداخت وجه به معنای قبول کلیه قوانین سایت و تایید نهایی سفارش برای نمایش آگهی است.وجه واریزی پس از شروع نمایش آگهی به هیچ عنوان و در هیچ شرایطی عودت داده نخواهد شد.همچنین آگهی دهنده موظف است بنر خود را دقیقا مطابق مشخصات و قوانین مشخص شده در سایت تهیه و ارسال نماید.مشکلات فنی سایت آگهی دهنده مسئولیتی برای فونت نگار نخواهد داشت و همچنین در صورتی که به هر دلیلی از جمله تخطی از قوانین سایت یا درخواست مراجع ذیصلاح نمایش آگهی متوقف شود مسئولیتی بر عهده فونت نگار نبوده و آگهی دهنده مسئول هرگونه ضرر و زیان خواهد بود.